Strona główna » Palarnie kawy

Palarnie kawy

Kawa
Jest popularnym oraz cenionym napojem na  świecie. Jej pobudzające i orzeźwiające działanie przyspiesza przemianę materii oraz zwiększa koncentrację. Smakosze kawy doskonale znają jej zalety, uwielbiają ją pić i cenią za smak.
 
Lavazza
Włoska kawa pochodząca z Turynu, produkowana od ponad 100 lat. Zawsze spełnia oczekiwania swoich klientów, dzięki temu jest dostępna na 5 kontynentach, w 80 krajach. Ludzie piją ją w domach, w pracy, restauracjach, kawiarniach i hotelach. Lavazza jest ceniona za wyśmienity i niepowtarzalny smak i aromat przez wszystkich, którzy chociaż raz jej spróbowali.  Firma oprócz produkcji kawy posiada także laboratorium Lavazza Training Center. Statystyki mówią, że jeden na trzech Włochów pije kawę tej firmy.
 
Segafredo
W 1973r. Massimo Zanetti założył firmę Segafredo Zanetti w rejonie Bolonii we Włoszech. Szacuje się, że średnio dziennie na świecie jest spożywane 50 milionów filiżanek kawy tej firmy. Doceniona przez rynek gastronomiczny oraz klientów indywidualnych, dzięki czemu stała się popularna nie tylko we Włoszech ale także na całym świecie. Obecnie jest sprzedawana w ponad 20 krajach.
 
Vergnano
Firma założona w 1882 roku przez Domenico Vergnano i jest prowadzona do dnia dzisiejszego przez czwarte pokolenie. Firma dzięki wysokiej jakości swoich wyrobów rozrosła się i jest aktualnie w czołówce producentów kawy we Włoszech. Najwyższa jakość uzyskana dzięki współpracy z najlepszymi plantatorami kawy na świecie. Jest eksportowana do ponad 60 krajów. Kawa doceniona przez koneserów kawy na świecie. 
 
Illy
Palona z najlepszych ziaren arabiki pochodząca z włoskiej palarni. Firmę Illy Caffč założono w 1933 roku w Trieście i do tej pory jest prowadzona już przez trzecie pokolenie rodziny Francesco Illy’ego. Illy obecnie sprzedaje swoje produkty do ponad 130 krajów Kawa Illy jest ceniona za wysoką jakość i niepowtarzalny smak.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
{__GOOGLE_ANALYTICS_BODY}